Sala bankietowa

Sala bankietowa przy Lotnisku Chopina Warszawa

Najważniejszym elementem podczas organizowania imprez okolicznościowych lub konferencji biznesowych w Warszawie jest znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie się dane wydarzenie.

Idealną salę bankietową definiuje kilka kluczowych kryteriów – atrakcyjna cena wynajmu przestrzeni na imprezę okolicznościową lub konferencję firmową, stylowo zaprojektowane i urządzone wnętrza, dające gościom poczucie komfortu, doskonałe nagłośnienie i nowoczesny sprzęt multimedialny, a także dogodna lokalizacja obiektu.

Tania sala do wynajęcia w Warszawie, łącząca wszystkie wyżej wymienione kwestie, dla wielu osób stanowi oksymoron. Nic bardziej mylnego! Nowo powstały, dwugwiazdkowy Bloom Hotel w Warszawie przy Lotnisku Chopina oferuje klientom innowacyjną salę bankietową, przystosowaną zarówno do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych, a także bardziej oficjalnych spotkań, takich jak konferencje biznesowe.

  • Świetna lokalizacja

  • Spotkania biznesowe

  • Imprezy okolicznościowe

  • Restauracja i Lobby bar

  • Szybki i darmowy Internet

  • Najnowszy sprzęt multimedialny

Sala bankietowa Warszawa

Bez względu na charakter wydarzenia i liczbę zaproszonych gości na imprezę okolicznościową lub konferencję biznesową, sala bankietowa w Warszawie będzie doskonałym wyborem. Nie sposób wspomnieć o znakomitej lokalizacji taniej sali do wynajęcia przy Lotnisku Chopina. Hotel położony jest w zielonej, zacisznej okolicy, w niedalekiej odległości od terminala przylotów i odlotów, za sprawą czego przyjezdni będą mieli zagwarantowany sprawy i szybki dojazd na miejsce imprezy okolicznościowej czy konferencji firmowej. Podobnie zresztą w przypadku osób mieszkających w Warszawie, gdyż sala bankietowa znajduje się tuż obok Południowej Obwodnicy.

Sala bankietowa została urządzona w nowoczesnym stylu. W nowatorskich, przytulnych pomieszczeniach dominują stonowane barwy szarości, zieleni i beżu. Całość uzupełniają drewniane wykończenia oraz kwiaty. Do dyspozycji gości pozostają sala restauracyjna, kreatywna przestrzeń dla biznesu, która została wyposażona w innowacyjny sprzęt multimedialny (rzutnik LCD, ekran oraz 60-calowy telewizor i dobre nagłośnienie), a także lobby bar, serwujący ciepłe napoje i drinki. Dbałość o detale podczas aranżacji wnętrz sprawiła, że sala konferencyjno-bankietowa w Warszawie przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom.

Tania sala do wynajęcia Warszawa

Personel, pracujący w ulokowanym przy Lotnisku Chopina w Warszawie hotelu, pozostaje do Państwa dyspozycji i służy pomocą. Oferujemy wsparcie podczas organizowania imprez okolicznościowych lub konferencji firmowych, a także w trakcie trwania wydarzenia. Doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że możemy zagwarantować wysoką jakość usług. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów wynajęcia taniej sali w Warszawie.

Z rana pyszne śniadanie, a wieczorem…?

Wyborna kolacja lub relaks!

Hotel na konferencje Warszawa

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy poszukują komfortowej przestrzeni do pracy i odpoczynku po podróży. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność i doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Personel dwugwiazdkowego hotelu przy lotnisku w Warszawie pozostaje do Państwa dyspozycji i służy pomocą w trakcie całego pobytu.