Sala konferencyjna

Sala na konferencje Warszawa

Dbając o potrzeby naszych klientów z sektora biznesowego, stworzyliśmy w naszym hotelu kreatywną przestrzeń – doskonale wyposażoną salę na konferencje i eventy firmowe w Warszawie.

Za sprawą tego nasz hotel przy Lotnisku Chopina stał się idealnym miejscem dla przedsiębiorców podróżujących służbowo, którzy mogą odpocząć po często długiej, męczącej drodze, a także w komfortowych warunkach przeprowadzić spotkanie z klientem lub zorganizować kilkunastoosobowe szkolenie. Sala konferencyjna w Warszawienada się również jako miejsce na imprezę integracyjną z pracownikami.

Ulokowana przy lotnisku sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny – rzutnik LCD, ekran oraz telewizor 60 cali. W naszym hotelu w Warszawie zadbaliśmy również o dostęp do szybkiej, bezprzewodowej sieci WiFi, co docenią wszyscy uczestnicy konferencji.W przypadku dużych eventów, bardzo ważną kwestią jest dobre nagłośnienie, aby komunikacja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń. Mając to na uwadze, zapewnimy Państwu dostęp do mikrofonów oraz głośników.

Sala bankietowa w Bloom Hotel to miejsce idealne na każdą uroczystość. Przestrzeń urządzona jest w naturalnych kolorach drewna oraz bieli, które dopełniają zielone rośliny i kwiaty. Odświętny wygląd wpasuje się we wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, obiad komunijny, chrzciny, a nawet wesele. Sala na imprezy okolicznościowe przy Lotnisku Chopina, w której każdy gość poczuje się wyjątkowo, przystosowana jest do przyjęcia 80 osób.

  • Świetna lokalizacja

  • Spotkania biznesowe

  • Imprezy okolicznościowe

  • Restauracja i Lobby bar

  • Szybki i darmowy Internet

  • Najnowszy sprzęt multimedialny

Sala na konferencje Warszawa

Sala konferencyjna przy lotnisku jest świetnym wyborem, kiedy chcą Państwo zaoszczędzić czas na podróż do miejsca, w którym ma odbyć się spotkanie, eliminując tym samym ryzyko spóźnienia. Szybki dojazd do sali konferencyjnej w Warszawie zapewni zarówno Państwu, jak i pozostałym uczestnikom spotkania, duży komfort. Kreatywna przestrzeń dla biznesu została zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Stonowane barwy bieli i szarości przełamuje ciepła, pastelowa żółć oraz jasne drewno. Całość dopełniają świeże kwiaty i zielone rośliny. Dzięki temu wnętrze hotelu na konferencje w Warszawie zyskuje na przytulności, co sprzyja wszystkim spotkaniom biznesowym.

Poza doskonale wyposażoną salą konferencyjną, hotel w Warszawie może zaoferować inne udogodnienia dla osób podróżujących służbowo. Mowa o bezpośrednim transporcie z lotniska do hotelu, nowoczesnych i przestronnych pokojach czy restauracji, w której skosztują Państwo aromatycznych dań i napojów. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego dostosujemy salę konferencyjną w Warszawie do preferencji naszych gości, w której będzie mogło odbyć się zarówno oficjalne spotkanie z kontrahentem, jak i event o mniej formalnym charakterze.

Z rana pyszne śniadanie, a wieczorem…?

Wyborna kolacja lub relaks!

Hotel na konferencje Warszawa

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy poszukują komfortowej przestrzeni do pracy i odpoczynku po podróży. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność i doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Personel dwugwiazdkowego hotelu przy lotnisku w Warszawie pozostaje do Państwa dyspozycji i służy pomocą w trakcie całego pobytu.