Sala konferencyjna

Sala na konferencje Warszawa

Bloom Hotel, ulokowany blisko Lotniska Chopina w Warszawie, to doskonałe miejsce dla gości z sektora biznesowego, podróżujących służbowo oraz szukających komfortowej przestrzeni do pracy. Wszystko za sprawą niewielkiej odległości z dwugwiazdkowego obiektu do terminala przylotów i odlotów, luksusowych, komfortowych wnętrz, a także specjalnie wyodrębnionej kreatywnej przestrzeni dla biznesu – bogato wyposażonej sali konferencyjnej, stworzonej z myślą o firmowych eventach integracyjnych, szkoleniach oraz konferencjach.

W sali konferencyjnej w Warszawie dostępne są wszystkie narzędzia, potrzebne do poprowadzenia większego wydarzenia firmowego – nowoczesny sprzęt multimedialny, szybka, bezprzewodowa sieć WiFi, wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający, pozwalający na sprawną i płynną komunikację między uczestnikami słuchowiska oraz wygodne krzesła i duże stoły, na których każdy może swobodnie rozłożyć własne notatki czy komputer.

  • Świetna lokalizacja

  • Spotkania biznesowe

  • Imprezy okolicznościowe

  • Restauracja i Lobby bar

  • Szybki i darmowy Internet

  • Najnowszy sprzęt multimedialny

Sala konferencyjna hotel Warszawa

Oprócz kwestii funkcjonalnych, zadbaliśmy również o aspekty wizualne sali konferencyjnej, ulokowanej w hotelu blisko Warszawy. Wnętrze sali konferencyjnej jest przestronne i bardzo jasne, by sprzyjało efektywnej pracy także w godzinach wieczornych. W sali konferencyjnej w hotelu w Warszawie przeważają stonowane kolory bieli i szarości, które przełamywane są ciepłą, pastelową żółcią oraz wpadającym w ciepłe tony naturalnym drewnem europejskim. Luksusowy design dopełniają świeże kwiaty oraz zielona roślinność. Sala konferencyjna w Warszawie zyskuje dzięki temu na elegancji i przytulności.

Hotel z salą konferencyjną znajduje się przy lotnisku w Warszawie, za sprawą czego uczestnicy spotkania biznesowego czy eventu firmowego mogą z łatwością dostać się z dowolnego miejsca na świecie wprost na wydarzenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom naszych gości, oferujemy także bezpośredni transport z lotniska do hotelu, dostęp do działającego całodobowo lobby baru, w którym można napić się ciepłej kawy czy herbaty oraz prowadzonej przez doświadczonego szefa kuchni restauracji, a także eleganckie, zapewniające prywatność pokoje z bogato wyposażoną łazienką.

Wynajem sali konferencyjnej w Warszawie

Chętnie udzielimy wszystkich odpowiedzi, dotyczących wynajmu sali konferencyjnej w Warszawie, dlatego zapraszamy do kontaktu. Warto zaznaczyć, że poza udostępnieniem komfortowej sali konferencyjnej w hotelu blisko Warszawy, możemy zaproponować również organizację eventu firmowego z dbałością o każdy detal. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz wysoką jakość obsługi.

Z rana pyszne śniadanie, a wieczorem…?

Wyborna kolacja lub relaks!

Hotel na konferencje Warszawa

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy poszukują komfortowej przestrzeni do pracy i odpoczynku po podróży. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność i doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Personel dwugwiazdkowego hotelu przy lotnisku w Warszawie pozostaje do Państwa dyspozycji i służy pomocą w trakcie całego pobytu.