Konferencja biznesowa przy lotnisku

Konferencja biznesowa przy lotnisku BloomHotel

Ważne spotkania biznesowe najlepiej przeprowadzać osobiście, mimo rozwiniętej technologii i dostępności nowoczesnych narzędzi. Kiedy na konferencję mają przybyć goście z różnych części kraju, a nawet świata, warto, aby spotkanie biznesowe odbyło się blisko lotniska. Przestronny i nowoczesny Bloom Hotel przy Lotnisku Chopina będzie idealnym miejscem, by zorganizować nawet kilkunastoosobową konferencję biznesową lub jedynie niewielkie spotkanie.

Przylatując do Warszawy w celach biznesowych, zazwyczaj czas jest na wagę złota. Szybkie i sprawne dotarcie do miejsca noclegu z Lotniska Chopina to jeden z ważniejszych czynników przy wyborze hotelu przez osoby podróżujące służbowo. Nasz hotel ulokowany jest niedaleko terminala pasażerskiego, więc przejazd do punktu docelowego jest błyskawiczny. Aby jeszcze bardziej usprawnić ten aspekt, oferujemy naszym gościom prywatny transfer z lotniska prosto na salę konferencyjną, gdzie ma dobyć się spotkanie biznesowe.

Konferencja biznesowa przy lotnisku

Z myślą o przedsiębiorcach, stworzyliśmy innowacyjną, doskonale wyposażoną przestrzeń kreatywną do spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz pracowniczych imprez integracyjnych. Do dyspozycji naszych gości pozostaje nowoczesny sprzęt multimedialny, m.in. rzutnik oraz telewizor 60 cali. Nieodłącznym elementem każdej konferencji biznesowej jest szybki internet, dlatego w hotelu przy Lotnisku Chopina zadbaliśmy o niezawodną, bezprzewodową sieć WiFi. Kiedy planują Państwo większe eventy, możemy zapewnić również doskonałe nagłośnie.

Sala do spotkań biznesowych przy lotnisku została urządzona w stylu modernistycznym, będąc spójna z pozostałymi częściami hotelu. Wnętrze zdobią odcienie naturalnego drewna, bieli, delikatnego brązu i pastelowej żółci. Przestrzeń biznesową przy Lotnisku Chopina uzupełniają zielone rośliny i kwiaty. Zadbaliśmy o najmniejszy detal, aby sala była jasna i przytulna, a także sprzyjała produktywnej pracy w miłej atmosferze.

Spotkanie biznesowe Lotnisko Chopina

Kreatywna przestrzeń dla biznesu, którą stworzyliśmy, to idealne miejsce do spotkań biznesowych przy lotnisku, zarówno tych bardzo oficjalnych, jak i mniej formalnych. Bliska odległość hotelu do terminala przylotów i odlotów to duży atut dla osób podróżujących służbowo. Zatrzymując się w Warszawie na zaledwie kilkanaście godzin, każda minuta jest cenna, a komfortowy i szybki transfer z Lotniska Chopina na spotkanie biznesowe bardzo pożądany. Bloom Hotel zapewni wszystkie powyższe aspekty, stąd warto, by wybór padł właśnie na niego.

  • Świetna lokalizacja

  • Spotkania biznesowe

  • Imprezy okolicznościowe

  • Restauracja i Lobby bar

  • Szybki i darmowy Internet

  • Najnowszy sprzęt multimedialny