Konferencje i spotkania biznesowe

Kreatywna przestrzeń dla biznesu

Bloom Hotel to idealne miejsce do wypoczynku dla osób podróżujących w celach zarówno turystycznych, jak i biznesowych. Nowocześnie urządzone wnętrze i kreatywna przestrzeń dla biznesu sprawia, iż świetnie odnajdą się tu m.in. goście odwiedzający Warszawę w celach służbowych. Z myślą o nich, w Bloom Hotel Warszawa stworzyliśmy funkcjonalną salę do przeprowadzenia konferencji firmowych, omawiania planów biznesowych podczas spotkania lub zorganizowania imprezy integracyjnej z pracownikami.

Właściciele firm, którzy poszukują miejsca na eventy firmowe w Warszawie, trafili idealnie. Bloom Hotel dostosował bowiem swoje wnętrza tak, by z powodzeniem można było zrealizować znakomite konferencje oraz szkolenia. Do dyspozycji naszych gości w sali dostępny jest najwyższej klasy sprzęt multimedialny – rzutnik LCD, ekran oraz telewizor 60 cali. W Bloom Hotel zadbaliśmy również o dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi, bez której praktycznie żadna konferencja firmowa nie mogłaby się odbyć. Podczas eventów firmowych Warszawa istotna jest także kwestia dobrego nagłośnienia, którą jak najbardziej zapewnimy.

  • Świetna lokalizacja

  • Spotkania biznesowe

  • Imprezy okolicznościowe

  • Restauracja i Lobby bar

  • Szybki i darmowy Internet

  • Najnowszy sprzęt multimedialny

Konferencje firmowe Warszawa

Wnętrze Bloom Hotelu zaaranżowane jest w stylu nowoczesnym. Salę zdobią odcienie naturalnego drewna oraz bieli, a także pastelowej żółci i delikatnego brązu. Całość dopełniają zielone rośliny i kwiaty. Przestrzeń jest jasna i sprzyja pozytywnemu nastrojowi podczas spotkań biznesowych Warszawa. Przeprowadzenie konferencji firmowych lub rozmów z kontrahentami w Hotelu Bloom przy Lotnisku Chopina jest bardzo dobrą opcją, szczególnie, jeśli nasi kompani także będą mieli za sobą podróż samolotem.

Spotkania biznesowe Warszawa, eventy firmowe oraz konferencje bywają czasochłonne. Z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę gastronomiczną, która zapewni komfort Państwa słuchaczom i pracownikom w trakcie całego zebrania biznesowego. W menu znajdą się dania z najwyższej klasy składników, podawanych jako bufet na ciepło i zimno, napoje oraz przekąski. Prężnie działająca i będąca do Państwa dyspozycji restauracja sprawia, iż śmiało mogą Państwo myśleć o organizacji eventów firmowych Warszawa i imprez integracyjnych w Bloom Hotelu.

Z rana pyszne śniadanie, a wieczorem…?

Wyborna kolacja lub relaks!

Spotkania biznesowe Warszawa

Bez względu na to, czy planują Państwo bardziej oficjalne czy mniej formalne spotkanie biznesowe w Warszawie, Bloom Hotel stoi otworem i zaprasza do skorzystania z przygotowanej kreatywnej przestrzeni dla biznesu. Elegancki design naszych wnętrz przywołuje uczucie profesjonalizmu, co zdecydowanie pozytywnie wpływa i nastraja naszych gości do pracy. Czekamy na Państwa kontakt pod numerem telefonu oraz mailem, podanymi na dole strony.