Konferencje i spotkania biznesowe

Sala konferencyjna – Warszawa

Bloom Hotel to nowoczesny, dwugwiazdkowy obiekt, położony blisko Lotniska Chopina w Warszawie, goszczący podróżnych z różnych części kraju i świata. Doskonała lokalizacja budynku, innowacyjne wnętrze hotelu oraz wysoki standard obsługi to nie jedyne zalety Bloom Hotelu. Bogato wyposażona, dobrze przystosowana sala konferencyjna to kolejny atut, dla którego goście z sektora biznesowego chętnie korzystają z naszych usług.

Sala konferencyjna w Warszawie powstała z myślą o osobach podróżujących w celach służbowych i szukających komfortowej przestrzeni do pracy. Sala konferencyjna to idealne miejsce do przeprowadzenia spotkań biznesowych w Warszawie, szkoleń, eventów firmowych i integracji z pracownikami. W sali konferencyjnej znajdą Państwo wszystkie niezbędne narzędzia, umożliwiające zorganizowanie owocnego zebrania – nowoczesny sprzęt multimedialny i nagłaśniający, szybką, bezprzewodową sieć WiFi, wygodne krzesła oraz duże stoły, pozwalające na swobodne rozłożenie notatek czy laptopów.

  • Świetna lokalizacja

  • Spotkania biznesowe

  • Imprezy okolicznościowe

  • Restauracja i Lobby bar

  • Szybki i darmowy Internet

  • Najnowszy sprzęt multimedialny

Konferencje biznesowe Warszawa

Wysoka funkcjonalność sali konferencyjnej w Bloom Hotelu pod Warszawą jest niekwestionowana. Poza komfortem użytkowym, projektanci wnętrz zadbali również o aspekty wizualne, by kreatywna przestrzeń dla biznesu zachwycała i sprzyjała przyjemnej, owocnej pracy. Pomieszczenie sali, w której odbywają się konferencje biznesowe w Warszawie i inne wydarzenia, utrzymane jest w jasnych kolorach bieli, szarości, ciepłego odcienia żółci oraz naturalnego drewna europejskiego. Na elegancki i zarazem przytulny design pomieszczenia idealnego na spotkanie biznesowe w Warszawie wpływają również świeżo cięte kwiaty oraz zielona roślinność.

Do dyspozycji uczestników konferencji biznesowych w Warszawie oraz wszystkich gości Bloom Hotelu pozostaje działający całodobowo lobby bar, w którym skosztują Państwo świeżo parzonej, aromatycznej kawy i ciepłej herbaty, a także innych, zimnych napojów i alkoholi. Osoby, których podczas spotkania biznesowego w Warszawie dopadnie nagły głód, będą mogły zasmakować również dań, przygotowywanych przez doświadczonego i cenionego szefa kuchni. Pracownicy hotelu zajmują się także obsługą cateringową eventów i wydarzeń firmowych na specjalne życzenie gości.

Spotkania biznesowe Warszawa

Bez względu na to, czy planują Państwo bardziej oficjalne czy mniej formalne spotkanie biznesowe w Warszawie, Bloom Hotel pozostaje do dyspozycji i służy pomocą w organizacji wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz kontaktu, abyśmy mogli przybliżyć atuty sali konferencyjnej w Warszawie i wsłuchać się w Państwa preferencje. Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście, atrakcyjne ceny oraz komfortowe wnętrza.

Z rana pyszne śniadanie, a wieczorem…?

Wyborna kolacja lub relaks!

Spotkania biznesowe Warszawa

Bez względu na to, czy planują Państwo bardziej oficjalne czy mniej formalne spotkanie biznesowe w Warszawie, Bloom Hotel stoi otworem i zaprasza do skorzystania z przygotowanej kreatywnej przestrzeni dla biznesu. Elegancki design naszych wnętrz przywołuje uczucie profesjonalizmu, co zdecydowanie pozytywnie wpływa i nastraja naszych gości do pracy. Czekamy na Państwa kontakt pod numerem telefonu oraz mailem, podanymi na dole strony.