Nasze pokoje

Najwyższy standard w najniższej cenie!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 32 komfortowe, stylowo urządzone pokoje w dwugwiazdkowym standardzie, które z pewnością zaspokoją Państwa oczekiwania. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone, dysponują prywatną łazienką z prysznicem, suszarką oraz zestawem ręczników i kosmetyków. Dodatkowym atutem naszych pokoi są indywidualnie sterowana klimatyzacja, 32-calowy telewizor Samrt TV, telefon, zestaw kawowo-herbaciany, woda oraz szybki, bezpłatny i bezprzewodowy Internet dostępny w całym hotelu. Bloom Hotel jest wymarzonym miejscem dla osób, które poszukują chwili wytchnienia po wymagającym dniu!

Podróże służbowe

Pokój jednoosobowy

Przestronny, nowoczesny i komfortowy pokój dwuosobowy dla osób podróżujących w pojedynkę.

Sprawdź szczegóły
Sprawdzony wybór

Pokój dwuosobowy

Pokój z oddzielnymi łóżkami idealnie sprawdzi się dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, do wykorzystania także przez jedną osobę.

Sprawdź szczegóły
Idealny dla par

Pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem

Przestronny, nowoczesny i komfortowy pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem to świetna opcja zarówno dla par jak i dla osób podróżujących w pojedynkę.

Sprawdź szczegóły
Wariant ekonomiczny

Pokój trzyosobowy

Trzyosobowy pokój z osobnymi łóżkami jest optymalną propozycją dla osób podróżujących w większym gronie, którym zależy na komforcie i wypoczynku.

Sprawdź szczegóły
Dla rodzin z dziećmi

Pokój trzyosobowy z podwójnym łóżkiem

Trzyosobowy pokój z podwójnym łóżkiem to sprawdzony wybór rodzin z dziećmi oraz osób podróżujących w większym gronie.

Sprawdź szczegóły