Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Przed wyjazdem szukamy doskonałego miejsca do odpoczynku oraz złapania oddechu między zwiedzaniem miasta czy spotkaniami biznesowymi, dlatego hotel kojarzy się przede wszystkim z podróżami. Bloom Hotel Warszawa proponuje jednak nie tylko niezwykle komfortowe pokoje, ale także możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych przy Lotnisku Chopina. Dysponujemy bardzo przestronną salą bankietową, zaaranżowaną w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Dzięki temu w hotelu Warszawa mogą z powodzeniem odbyć się różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Sala bankietowa w Bloom Hotel to miejsce idealne na każdą uroczystość. Przestrzeń urządzona jest w naturalnych kolorach drewna oraz bieli, które dopełniają zielone rośliny i kwiaty. Odświętny wygląd wpasuje się we wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, obiad komunijny, chrzciny, a nawet wesele. Sala na imprezy okolicznościowe przy Lotnisku Chopina, w której każdy gość poczuje się wyjątkowo, przystosowana jest do przyjęcia 80 osób.

  • Świetna lokalizacja

  • Spotkania biznesowe

  • Imprezy okolicznościowe

  • Restauracja i Lobby bar

  • Szybki i darmowy Internet

  • Najnowszy sprzęt multimedialny

Imprezy okolicznościowe Warszawa

Organizacja imprez okolicznościowych w trzygwiazdkowym hotelu Warszawa przebiega bardzo sprawnie. Wszystko za sprawą pomocnych pracowników Bloom Hotel, którzy są do Państwa dyspozycji od początku planowania przyjęcia aż do dnia, w którym będzie się odbywało. Nasze doświadczenie pozwoli doradzić Państwu m.in. w kwestiach logistycznych, aby impreza okolicznościowa przy lotnisku była dopięta na przysłowiowy ostatni guzik. Układ sali bankietowej Bloom Hotel jest wysoce funkcjonalny, a rozmieszczenie stołów podczas uroczystości zależy od Państwa osobistych preferencji.

Organizacja imprez okolicznościowych w hotelu przy Lotnisku Chopina to świetny pomysł również ze względu na bogatą ofertę gastronomiczną. Naszą kuchnię wyróżniają aromatyczne dania, które zdobią elegancką zastawę. Potrawy skomponowane są z jakościowych i zawsze świeżych produktów, co z pewnością docenią nasi goście i ich bliscy. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego menu na imprezę okolicznościową Warszawa, złożoną z bufetu na zimno oraz na ciepło, zatem wybór jest naprawdę szeroki i różnorodny.

Z rana pyszne śniadanie, a wieczorem…?

Wyborna kolacja lub relaks!

Organizacja imprez okolicznościowych hotel Warszawa

Dwugwiazdkowy Bloom Hotel przy Lotnisku Chopina to perfekcyjna przestrzeń do odpoczynku w trakcie podróży, urlopu czy wyjazdu służbowego, a także zorganizowania różnego rodzaju uroczystości. Nasza oferta jest atrakcyjna, ponieważ została stworzona z myślą o najbardziej wymagających gościach, a sam hotel spełnia standardy najwyższej klasy. Służymy pomocą podczas organizowania imprez okolicznościowych w Bloom Hotel Warszawa. Gwarantujemy świetną zabawę dla Państwa oraz zaproszonych bliskich osób.